Přeskočit na obsah

Ceník

Uvedená cena u všech položek je vč. DPH.


Cena 2024

Pro rok 2024 jsme připravili 3 cenové hladiny pronájmu statku od 55 do 65 tis. Kč (viz kalendář níže). Na rok 2024 si po dohodě můžete také rezervovat termín svatby i v průběhu pracovního týdne. Cena těchto termínů je 55 tis. Kč.

Uvedená cena je včetně ubytování. Na páteční večer lze po domluvě poskytnout bar i bez naší obsluhy a bez poplatků 🙂 … Kuchyň je přístupná pouze kuchařovi. Veškeré další vybavení včetně dekorací je Vám plně k dispozici.

Upozornění: Matrika z důvodu čerpání dovolené nemůže tyto termíny: 5.-7.7., 19.-21.7. a 26.-28.7. Budete-li chtít svatbu v tyto termíny máte dvě možnosti: (1) církevní obřad na pozemku nebo ve Zdoňovském kostele; (2) nechat se oficiálně oddat na matrice v předstihu a během svatby vás potom neoficiálně oddá Vám blízká osoba.

pronájem nemovitosti vč. pozemku na 48 hodin
(pátek od 14 hod do neděle 14 hod)
    pronájem od pátečního rána
    pronájem od čtvrtka
55 až 65 tis. Kč vč. DPH dle rozpisu níže (Horolezecká sleva)

    + 3.000,-Kč
    + 10.000,-Kč
energie (voda, elektřina) – dle odečtené spotřeby
(cca 2,5 tis. Kč / víkend)
voda = 62 Kč / m3
elektřina = 6,9 Kč / kWh
lůžkoviny – prádelna90 Kč / postel
(za 50 Kč / postel můžeme povléct a vysvléct)
ubrusy – prádelna25 Kč / ks
obsluha (výčep + kávovar)220 Kč / hod
italská káva na espresso600 Kč / kg
(Pozn.*)
Načítá se kalendář...
-
Dostupné
 
-
Rezervováno
 
-
Čekající
svatba Adršpach - ilustrační foto, cena

Pozn.:*

Cena kávy Vám bude účtována dle skutečně spotřebovaného množství, tzn. nebudeme účtovat dle počtu otevřených pytlů kávy.
Kávu můžete při návštěvě u nás ochutnat. Je to v Itálii pražená směs arabiky a robusty, jejíž chuť je lehce čokoládová, bez kyselého aroma. Lze ji pít stejně dobře se smetanou, jako bez ní. Výborně se hodí i na cappuccino, které u nás umíme.

sleva !!!

připravili jsme speciální Ádrovskou slevu 10 tis. Kč pro pískaře, pokud alespoň jeden z novomanželského páru natáhl Údolní spáru na Papouška (aktualizace 27.8.).

Svatba Adršpach - Cena - Sleva pro pískaře