Přeskočit na obsah

Ubytování

Přímo na statku je k dispozici ubytování pro 67 svatebních hostů dle nákresů níže. Lze si také postavit v sadě stany, obytné dodávky či karavany.

Všechna používaná lůžka musí být povlečená. Povlečení je k dispozici za úplatu, která hradí náklady na prádelnu, viz ceník. Jsme schopni zprostředkovat lidi na povlečení a vysvlečení ložního prádla s cenou 50 Kč za lůžko. Ne všechna lůžka musí být použita, pouze dle potřeby.

Svatba Adršpach - ubytování - počet lůžek a velikost pokojů v 2. nadzemním patře
2. nadzemní patro
Svatba Adršpach - ubytování - počet lůžek a velikost pokojů v 3. nadzemním patře
3. nadzemní patro
Svatba Adršpach - ubytování - počet lůžek a velikost pokojů na hambálku
hambálek

Do lůžkové části je zakázán vstup psům, kočkám a jiným živočichům. Na ubytování psů je nutné se domluvit s majiteli, protože se psy máme špatnou zkušenost. Zatímco se majitelé psů baví na hostině, jejich čtvernozí mazlíčci okupují postele a to nejen postele svých majitelů. Na sezónu 2024 plánujeme vybudovat venku zastřešené kotce, kde mohou pejsci vesele odpočívat. Pokud byste věděli, že bude mít Váš mazlíček s kotcem problém, bude lepší nechat pejska doma.


Těm, kteří nechtějí na noc sdílet společné prostory, lze nabídnout k přenocování louku k postavení stanu či pojízdného obydlí. Sociálky budou neustále k dispozici na statku.